Skip to main content

İnci Deri’den 2012 Yaz Kolleksiyonu ve Harika Modeller

Ayakkabı ve çanta konusunda oldukça popüler olan İnci 2012 Yaz Kolleksiyonu ile raflardaki yerlerini aldı.

Kolleksiyonda bir birinden ilginç ve şık ayakkabılar mevcut. 2012 yazında ayaklarda vazgeçilmez olmayı düşünen İnci Deri’ye ait ürünleri sizler için aşağıdaki galeride inceledik. Beğendiğiniz modeller bitmeden en kısa sürede bir İnci Deri mağazasına uğramalısınız.

Converse’ten Yeni Modeller: All Stars Sneaker

2012 yılına özel Converse’in hazırladığı All Stars Sneaker koleksiyonu vitrinlerdeki yerini aldı!

Marjinal gençlerin çoğunlukla tercih ettiği ancak 7’den 70’e herkesin severek kullandığı Converse 2012 yılına özel ilgi çekici modeller ile yeni bir koleksiyon tanıttı. Koleksiyonda bayrak desenlerinin kullanılması oldukça dikkat çekiyor. Ayakkabı üzerindeki bandanalar ise yeni koleksiyonun en çarpıcı özelliklerinden.

Aşağıdaki galerimizden fotoğrafları daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Adidas 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Şimdiden Hazır!

Adidas, daha kış aylarına yeni girdiğimiz bu günlerde şimdiden ilkbahar yaz koleksiyonunu sizler için hazırlamış!

Yılların vazgeçilmez spor markası Adidas, sezona erkenden girip şimdiden ilkbahar yaz sezonu ürünlerini tanıttı. Oldukça şık olan koleksiyonda cıvıl cıvıl renkler oldukça dikkat çekiyor. Bayanlarda pembenin ağırlıkla kullanıldığı koleksiyon bayanların olduğu kadar erkeklerdende oldukça ilgi toplayacağa benziyor.

Sözü fazla uzatmayıp sizler için toparladığımız ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. Beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla paylaşarak size hediye etme şanslarını arttırabileceğinizi hatırlatmayıda kendimize borç biliyoruz. 🙂

Vero Moda 2012 Sonbahar Koleksiyonunu Alexa Chung ile Tanıttı

Vero Moda 2012 Sonbahar Koleksiyonunu, İngiltere Moda ikonu Alexa Chung ile Tanıttı.

İngiltere’nin moda ikonu olan Alexa Chung’ın çekimlerde yer aldığı Vero Moda 2012 Sonbahar koleksiyon çekimlerinde mini elbiseler, baskılı bluzlar, etekler, dar pantolonlar, blazer ceketler, balık sırtı desenler, dokuma çantalar, kısa çizmeler, deri kemerler ve şapkalar yer alıyor.