Skip to main content

Penti 2012 Romantik Modelleri ve Grace Kelly Akımı!

Penti karıştır & yakıştır konseptiyle nostaljik bir hava yaratarak 50’li yılların romantik havasını günümüze taşıyor.

Penti’nin desenli ve düz olarak iki ayrı gruptan oluşan ve karıştır&yakıştır konseptiyle hazırlanan plaj koleksiyonu, fırfırlı modelleriyle nostaljik bir hava yaratarak 50’li yılların romantik havasını günümüze taşıyor.

Penti’nin koleksiyonunda yer alan desenli ve düz ürünler, çeşitli model ve renklerler kombinlenebiliyor.

Penti Plaj Koleksiyonu’nda daha neler var…
Koleksiyonda canlı renklerden oluşan düz ve desenli modeller, bando dediğimiz straplez modelinin çok farklı
yorumları, hem küçük göğüs hem büyük göğüs için üstler, ince kenardan kalın kenara kadar her vücut tipine hitap eden altlar yer alıyor.

J. Crew 2012 Yaz Kolleksiyonu

Bir birinden şık ve renkli bir kolleksiyon yayınlayan J. Crew yine çok iddialı!

J. Crew yine bayanların gözlerini alacak renkli ve şık modelleriyle vitrinlerdeki yerini aldı. Bu yazda bayanların üzerinde sıkça göreceğimiz modelleri satışa sunan J. Crew ile bir kaç örnek modeli sizler için aşağıda yayınladık. Daha fazlası ve denemek için sizleri J. Crew mağazalarında bekliyoruz.

Mango 2012 – 2013 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Mango’nun yeni Sonbahar-Kış 2012 sezonunda net hatlara dahil edilmiş ayrıntılarla birlikte belirgin bir askeri etki göze çarpıyor.

Öne çıkan özellikler arasında apoletler, dıştan cepler, bir kontrast oluşturacak şekilde giysilerin etrafında konumlanan biyeler, deri süslemeler, askeri motifli butonlar ve vatkalı giysiler yer alıyor. Bunların tümü, hakinin nötr tonlara dönüşen farklı renklerini içeren bir renk paletinde sunulmakta.

Ayrıca, Mango özellikle hacimli manşetler ve bel kısmına vurgu yapacak şekilde yeni hacimler sunan mimari formların da açık bir etkisi mevcut; bunun yanısıra etek ve elbiselere fırfırlar eklenmiş. Bu silüetlerde, tamamen siyah ya da tamamen beyaz giysiler çok önem taşırken, kobalt mavisi gibi derin ve parlak renkler de Sonbahar modasına coşkulu bir enerji getiriyor.

Ağırlıklı olarak bukle, tüvit, piyödepul ya da balık sırtı gibi dokularda nötr ve siyah tonlarındaki zengin yünlü kumaşlar, bol ve düşük omuzlu dış giyim seçeneklerinde öne çıkıyor. Öte yandan Mango koleksiyonunda bu klasik dokularla benzerlik yaratmak üzere baskılar da kullanılıyor.

Vero Moda 2012 Sonbahar Koleksiyonunu Alexa Chung ile Tanıttı

Vero Moda 2012 Sonbahar Koleksiyonunu, İngiltere Moda ikonu Alexa Chung ile Tanıttı.

İngiltere’nin moda ikonu olan Alexa Chung’ın çekimlerde yer aldığı Vero Moda 2012 Sonbahar koleksiyon çekimlerinde mini elbiseler, baskılı bluzlar, etekler, dar pantolonlar, blazer ceketler, balık sırtı desenler, dokuma çantalar, kısa çizmeler, deri kemerler ve şapkalar yer alıyor.

Koton 2012 Yaz Lookbook Yine Çok Renkli!

Bayanların gözde markalarından Koton 2012 Yaz Lookbook’unu yayınladı.

Bayanların vazgeçilmez markalarından biri olan ve tüm dünyada da ülkemizi temsil eden Koton 2012 Yaz Lookbook’u ile yine bayanların aklını başından almaya geliyor. Bu yaz birbirinden şık ve renkli kombinlere yer verilen lookbook’a aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

Sizler için aralarından seçme yaptığımız ürünlerin tamamına ulaşmak için sizleri en yakın Koton şubelerinden birine davet ediyoruz. Bu yaz bu ürünleri kaçırmayın kızlar…

Topshop 2012 Sonbahar – Kış Koleksiyonu LookBook

Topshop’tan sonbahara özel çok şık yeni koleksiyon

Dünyaca ünlü marka Sonbahar – Kış sezonuna özel olarak yeni bir koleksiyon sundu. Bu koleksiyonda sezonun en şık renklerine yer verilirken bizlerde sizler için en güzel parçaları bir araya getirdik.

Sözü her zaman olduğu gibi çok uzatmadan sizleri galerimize elbiseleri incelemeye davet ediyoruz.