Skip to main content

Roberto Bravo’dan Çok Özel Babalar Günü Hediyeleri

Roberto Bravo ile bu yıl Babalar Günü’nde sıradan ve alışılmış hediyeler yerine Shamballa koleksiyonunun farklı, modern ve değerli parçalarından hediye edin!

Sıra dışı tasarımları, tarzı ve modelleriyle mücevher tutkunları arasında bir fenomen haline gelen İtalyan menşeili mücevher markası Roberto Bravo, 2012 koleksiyonlarından öne çıkan “Shamballa” ile babalarınıza çok özel bir sürpriz yapma fırsatı veriyor.

Sihirli dokunuşlarla değerli taşları anlamlı mücevherlere dönüştüren Roberto Bravo, bu yıl 17 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’nde babanızı çok özel hissettirecek “Shamballa”koleksiyonunu sunuyor. Roberto Bravo’nun Shamballa Koleksiyonu, erkek mücevher trendlerine sıra dışı bir boyut getiriyor.

Harvey Nichols, İstanbul Shopping Fest’e Özel Fırsatlar

Harvey Nichols İstanbul Mağazası, 9 – 29 Haziran tarihleri arasında İstanbul Shopping Fest’e özel seçili ürünlerde %50 indirim fırsatı sunuyor.

Harvey Nichols İstanbul Mağazası’nda İstanbul Shopping Fest boyunca geçerli olan kampanya, modaya farklı bir boyut kazandırıyor. Yeni sezonla beraber kadınların sofistike tarzını, erkeklerin sportif yanını ve çocukların enerjisini koleksiyonlarıyla öne çıkaran marka, aksesuar yelpazesiyle de trend takipçilerine alışveriş keyfini yaşatıyor.

Demsa Group’tan İstanbul Shopping Fest’e Özel İndirimler

Michael Kors, DVF, Kurt Geiger, Elie Tahari, Salvatore Ferragamo ve Agent Provocateur gibi Demsa Group bünyesinde bulunan markalar İstanbul Shopping Fest’e özel 9-29 Haziran tarihleri arasında seçili ürünlerde %50 indirim fırsatı sunuyor.

İstanbul Shopping Fest kapsamında dünyaca ünlü lüks markalar en trendy ve göz alıcı parçalarına sahip olmak isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Euromoda Accessories’da İstanbul Shopping Fest Coşkusu!

Euromoda Accessoies mağazaları, İstanbul Shopping Fest’te yüzde 50 indirim sunuyor. Aksesuar modasına yön veren markada yazın en şık koleksiyonlarına göz atmayı unutmayın, festivalin keyfini indirimlerle çıkartın.

Euromoda Accessories, genişleyen ürün gamında takı koleksiyonlarının yanı sıra gözlük, şapka, çanta, fular ve şal modelleri sunuyor. Şirket, İstanbul’a karnaval coşkusu getiren İstanbul Shopping Fest kapsamında, koleksiyonlarında yüzde 50 indirim yapacak!

Alışveriş festivalinin yapılacağı 9-29 Haziran 2012 tarihleri arasında alışveriş merkezleri ve seçkin caddelerde yer alan Euromoda mağazalarına uğramayı unutmayın… Koleksiyonlarda gece elbiselerinizi tamamlayan kolye, küpe ve yüzük modelleri bulabilir, yaz düğünlerinde bakışları üzerinize çevirebilirsiniz. Tatil hazırlığı yapanlar için şapka ve gözlük koleksiyonları da görülmeye değer bir çeşitlilik sunmakta… Bu yazın modasına uygun renk renk çanta modelleri, her yaştan kadının beğenisini toplayacak kadar iddialı.

Size en yakın mağazayı görmek için www.euromoda.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bluekey’den Yüzde 50 İstanbul Shopping Fest İndirimi

Çocukların rahatlığı, sağlığı ve özgürlüğü için özgün kıyafetler hazırlayan Bluekey, 09-29 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest’e yüzde 50 indirim fırsatıyla katılıyor.

Çocuk giyimi modasına yön veren Bluekey, 09-29 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest’e, Cevahir AVM, İstanbul Forum, Historia, 212 AVM ve Perlavista’daki 5 mağazasıyla birden katılıyor.

Çocuk yaz modasının en güzel örneklerini, profesyonel tasarım danışmanlarıyla minik modaseverlerin beğenisine sunan Bluekey, İstanbul Shopping Fest’e özel uyguladığı yüzde 50 indirim fırsatıyla, tasarım farkıyla olduğu kadar uygun fiyat politikasıyla da öne çıkıyor.

Mağazalarının konseptini yenileme kararı alan Bluekey, bu işe Forum İstanbul şubesinden başlayarak, müşterilerinin karşısına yepyeni bir kimlikle çıkıyor. Bluekey mağazaları İstanbul Shopping Fest kapsamında, 20 gün boyunca her gün 10:00 ila 22:00 saatleri arasında müşterilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Marmara Forum’dan İstanbul Shopping Fest’e Özel Fırsatlar!

İstanbul Shopping Fest kapsamında 9-29 Haziran tarihleri arasında Marmara Forum’dan alışveriş yapma zamanı… Festival boyunca aynı gün içinde 50 TL alışveriş yaparak yarışmaya katılan tüm ziyaretçiler Marmara Forum’daki ayakkabı ve çanta mağazalarından 3000 TL’lik hediye çeki kazanacak.

Birbirinden renkli etkinlik ve kampanyalarla alışverişi eğlenceli hale getiren Marmara Forum, bu yıl da festivalin en gözde mekânlarından biri olacak.

Marmara Forum; 9 – 29 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Shopping Fest kapsamı için hazırladığı farklı bir kampanya ile ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatıyor. Aynı gün içerisinde toplam 50TL’lik alışveriş fişi ile kampanya noktasına gelen ziyaretçiler dijital kioskta sorulan soruları yanıtlayarak yarışmaya katılacaklar. En kısa sürede soruları doğru yanıtlayan 3 katılımcı 3 haftanın sonunda çanta ve ayakkabı mağazalarından 3000 TL değerinde hediye çeki kazanacak.
Kampanya Katılım Koşulları
Kampanya, 9 - 29 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerlidir. 9 - 29 Haziran 2012 tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 50 TL’lik alışveriş fişi ile kampanya noktasına giden ziyaretçiler dijital kioskta sorulan soruları yanıtlayarak yarışmaya katılabilecekler. Bu kampanya MPİ izin kapsamı dışındadır. En kısa sürede soruları doğru yanıtlayan 3 katılımcı 3 haftanın sonunda çanta ve ayakkabı mağazalarından 3000 TL değerinde hediye çeki kazanacak. Bir kişi günde en fazla 1 kere katılabilir. Katılımcılar, kimliklerini kampanya noktasında ibraz ederek ve fiş/faturalarının orjinallerini göstererek kampanyadan yararlanabilecekler. Hediye çeki nakit para ile değiştirilemez. Hediye çekleri anlaşmalı ayakkabı ve çanta mağazaları dışında geçerli değildir. Toplu ve şirket adına yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya standı 29 Haziran 2012 tarihine kadar her gün 21.30’da kapanmaktadır. 21.30’dan sonra fişleri ile gelen ziyaretçiler ertesi gün katılabilecekler. Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31.12.2012’dir. Marmara Forum mağaza çalışanları kampanyadan yararlanamaz. 18 yaş altı katılımcılar kampanyadan yararlanamaz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiwww.marmara-forum.com.tr adresinden veya kampanya noktasından alınabilir.  Kazanan kişiler, 30 Haziran 2012 tarihinde www.marmara-forum.com.tr adresinden ve Facebook sayfasından duyurulacak olup kazanan kişilere ayrıca mail atılacaktır.

Vero Moda’da Büyük Yaz İndirimi Başladı!

Vero Moda 2012 Yaz ürünlerinde büyük yaz indirimine girdi.

21 Haziran 2012 Perşembe günü Vero Moda büyük yaz indirimine giriyor. Sezon ürünlerinden oluşan Vero Moda yaz koleksiyonu ile sevenlerine muhteşem bir fırsat sunuyor.

Yazın ilk günlerinde güneşli günleri indirim ile karşılamak isteyen şık kadınlar Vero Moda ile birçok seçeneği uygun fiyat avantajı ile yakalıyor. Alexa Chung ile sunulan ve 60‘lı yıllardan ilham alınan Vero Moda yaz koleksiyonunda renklerin ve desenlerin muhteşem uyumu göze çarpıyor.
Yeni sezon ürünlerini uygun fiyat karşılığında sevenleri için buluşturan Vero Moda kampanya kapsamında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Levi’s® Yaz Fırsatı, 300TL’ye 100TL İndirim!

Levi’s® 300 TL’lik alışverişinize 100 TL anında indirim avantajı ile karşınızda!

Seçili ürünlerde ve kampanyaya katılan satış noktalarında geçerli olan Levi’s® yaz fırsatı kampanyasından yararlanmak için acele edin!

Levi’s®’ın İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonundaki seçili ürünlere şimdi 300TL’lik alışverişinize 100 TL anında indirim avantajıyla sahip olabilirsiniz. Seçili satış noktalarında geçerli olan Levi’s® yaz fırsatı kampanyası yazın ilk günlerinde avantajlı fiyatlarla harika fırsatlar sunuyor.