Skip to main content
Penti Romantik 2012 (3)

Penti 2012 Romantik Modelleri ve Grace Kelly Akımı!

Penti karıştır & yakıştır konseptiyle nostaljik bir hava yaratarak 50’li yılların romantik havasını günümüze taşıyor.

Penti’nin desenli ve düz olarak iki ayrı gruptan oluşan ve karıştır&yakıştır konseptiyle hazırlanan plaj koleksiyonu, fırfırlı modelleriyle nostaljik bir hava yaratarak 50’li yılların romantik havasını günümüze taşıyor.

Penti’nin koleksiyonunda yer alan desenli ve düz ürünler, çeşitli model ve renklerler kombinlenebiliyor.

Penti Plaj Koleksiyonu’nda daha neler var…
Koleksiyonda canlı renklerden oluşan düz ve desenli modeller, bando dediğimiz straplez modelinin çok farklı
yorumları, hem küçük göğüs hem büyük göğüs için üstler, ince kenardan kalın kenara kadar her vücut tipine hitap eden altlar yer alıyor.
TopShop 2012 Yaz Şıklığı - 0

Topshop 2012 Yaz Çizgisiyle Yine Gözde!

Her zaman modaya yön veren çizgisiyle Topshop, 2012 yaz sezonunda plajda tarzından ödün vermeyenlerin ilk tercihi oluyor.

‘Calypso’ trendinin ön plana çıktığı koleksiyonda hakim olan rahatlık hissi tüm ürünlerde kendini belli ediyor. Plaj modasını günlük yaşama da yansıtan Topshop’ta rengarenk bikini ve mayoların yanı sıra yüksek bel şortlar ve
sandeletler de bulmak mümkün.

Topshop mağazalarında plaj modasıyla ilgili tüm ürünler Temmuz ayı boyunca 2.ürüne %50 indirim kampanyası avantajı ile sunuluyor. Fırsatı kaçırmadan en yakın Topshop mağazasına gitmenizi öneriyoruz.

SLATE_GRAY_SCUBA_-_MS608

Maaji 2012 Bikini Koleksiyonu ile Tüm Gözler Üzerinizde

Yaz sezonunda bir biri arkasına bikini koleksiyonlarını çıkaran markalardan bir diğeri de Maaji. Oldukça şık ve zarif modeller ile çok konuşulacağa benziyor.

Maaji 2012 Yaz Koleksiyonuyla oldukça başarılı bir iş çıkarmışa benziyor. Plajlarda bayanlara şık ve zarif alternatifler sunan Maaji oldukça güzel tasarımları ile de tüm güzelliğinizi ön plana çıkarıyor.

Unutmadan Twitter, Facebook veya Pinterest üzerinden bizi takip ederek en son modeller, indirim ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olabilirsiniz.

Calzedonia bikini 2012 modeli

Calzedonia 2012 İlkbahar Yaz Plaj Koleksiyonu

Calzedonia 2012 yılında yine plajlara harika renkler getiriyor. Genç kızların özellikle tercih ettiği modeller bu senede çok tutacağa benziyor.

Farklı temaları bir araya getiren Calzedonia yine birbirinden şık modeller ortaya çıkarmış. Birbirinden farklı renklerin kullanıldığı bu koleksiyon, nane yeşili, asit sarı, buz mavisi gibi canlı renklerin yanı sıra bordo, kahve ve toprak tonları da içerisinde barındırıyor.

Sözü uzatmadan sizleri koleksiyonu incelemek için galerimize davet ediyoruz.

zeki-2012-mayo-bikini-02

Zeki Triko 2012 Bikini Modelleri ve Plaj Modası

Zeki Triko 2012, Tatiana Mityushina ile tanıttığı Yaz koleksiyonu ile çok renkli ve eğlenceli bir yaz sizleri bekliyor.

Zeki Triko 2012, Teknoloji ve sanatın iç içe geçtiği bu yaz sezonu için çok özel tasarımlar sunuyor Uzun ve soğuk geçen bir kışın arkasından bu kadar sıcak renkler, eğlenceli, özellikli ve ışıltılı tasarımlar insanların içini ısıtıyor.

Yapılan aramalar: