Skip to main content

Mango 2012 Sonbahar Koleksiyonu’nu Kate Moss ile Tanıttı!

Kate Moss ile 2012 Sonbahar Koleksiyonu’nu tanıdan Mango yine oldukça iddialı!

Kate Moss’un kamera karşısına geçtiği Mango 2012 Sonbahar koleksiyonu kırmızı, mavi ve siyah tonlarının ağırlıkta hissedildiği bir koleksiyon.

Dünya’nın en güzel kadınlarından Kate Moss’un çekimlerde yer aldığı Mango koleksiyonu önümüzdeki günlerde vitrinlerdeki yerini almaya başlayacak. Şimdiden yeni trend olan ve önümüzdeki günlerde şık bayanların neleri tercih edeceğine galerimize bakarak fikir sahibi olabilir, şık bayanlar arasındaki yerinizi sizde alabilirsiniz.

Adidas 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Şimdiden Hazır!

Adidas, daha kış aylarına yeni girdiğimiz bu günlerde şimdiden ilkbahar yaz koleksiyonunu sizler için hazırlamış!

Yılların vazgeçilmez spor markası Adidas, sezona erkenden girip şimdiden ilkbahar yaz sezonu ürünlerini tanıttı. Oldukça şık olan koleksiyonda cıvıl cıvıl renkler oldukça dikkat çekiyor. Bayanlarda pembenin ağırlıkla kullanıldığı koleksiyon bayanların olduğu kadar erkeklerdende oldukça ilgi toplayacağa benziyor.

Sözü fazla uzatmayıp sizler için toparladığımız ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. Beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla paylaşarak size hediye etme şanslarını arttırabileceğinizi hatırlatmayıda kendimize borç biliyoruz. 🙂